Menu
HomeSVaLZOddelenie centrálnej sterilizácie

Oddelenie centrálnej sterilizácie

CHARAKTERISTIKA A ZAMERANIE PRACOVISKA

Oddelenie centrálnej sterilizácie - realizuje svoju odbornú činnosť v oblasti predsterilizačných úkonov a samotnej sterilizácie zdravotníckeho materiálu v komplexe spoločných vyšetrovaných a liečebných zložiek zdravotníckeho zariadenia. Centrálnou sterilizáciou sme dosiahli vysokú kvalitu a úroveň sterilizácie a inej dekontaminácie v záujme prevencie, vzniku a šírenia nozokomiálnych nákaz. Oddelenie zabezpečuje dekontamináciu a sterilizáciu zdravotníckych pomôcok pre ich ďalšie využitie. Vykonáva parnú a formaldehydovú sterilizáciu,ktorá je vhodná pre termolabilné zdravotnícke pomôcky. Zásobovanie sterilným materiálom zabezpečujeme pre operačné sály, všetky oddelenia a ambulancie nemocnice.

Svoje služby ponúkame aj neštátnnym zdravotníckym zariadeniam, podľa vopred dohodnutých podmienok a platného cenníka zverejneného na internetovej stránke nemocnice.

 
Kontaktné údaje:

Telefón: 036 6379 365, 343

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Lokalizácia: Nachádza sa v budove nemocnice - časť širšie komplementy na prízemí. Vchod je z prednej časti budovy alebo z bočnej strany vnútri areálu.

Na mape areálu označené číslom 1, písmeno B, strana  2.

PERSONÁLNE OBSADENIE A KONTAKTY

Primár oddelenia:  

MUDr. Peter Macho

Tel. kontakt: 036 6379 368

email: peter.macho(@)nsplevice.sk

Vedúca sestra  

Bc. Jana Šušková

Tel. kontakt: 036 6379 365

Tel. kontakt: 036 6379 343

email: jana.suskova(@)nsplevice.sk

           ocs(@)nsplevice.sk

Go to top